Workshop pro kouče a zájemce o koučink

Erickson Coaching International


Blíží se další Workshop pro kouče a všechny příznivce koučování a osobního rozvoje. Tento workshop bude svou povahou unikátní – půjde o seznámení s novinkami, které pro vás máme připraveny, a se současnými světovými trendy v oblasti koučinku, a to konkrétně v celosvětové škole koučinku Erickson Coaching International! Co nás s touto celosvětovou školou čeká v nejbližší době?

Lektor workshopu

Halka

Workshopem Vás provede náš host Ing. Halka Baláčková, MBA, PCC, česky mluvící facilitátor této mezinárodní školy. Halka je certifikovaným koučem ICF, prošla si celou řadou koučovacích tréninků a cvičení a má přímou zkušenost s programy The Art and Science of Coaching, Deep Coaching, High Performance Team Coaching. Díky tomu, že dobře zná celý program, se můžete na workshopu seznámit nejen s ní, ale také s obsahem kurzu a zeptat se na vše, co vás zajímá.

Na workshopu se dále dozvíte, o čem bude náš připravovaný kurz High Performance Team Coaching, na který se těšíme v listopadu tohoto roku. Povede ho zakladatelka koučinkové školy Erickson Marilyn Atkinson, Ph.D.! Halka Baláčková je velice zkušená trenérka týmového koučinku a součástí workshopu bude i příprava na tento třídenní program, kterým Vás provede sama Marilyn.

Co si tedy odnesete?

Prostřednictvím cvičení Core Values vyvoláte své vnitřní hodnoty:
 Jaké jsou moje základní životní hodnoty?
 Co pro svůj život skutečně potřebuji?
 Rozhoduji se v životě na základě svých skutečných hodnot?

                                                               Marilyn
            Umění a věda koučování                                          High Performance Team Coaching

 

Cena workshopu

Cena našeho speciálního workshopu je 300 Kč. V ceně je zahrnuto drobné občerstvení.

Pro přihlášení klikněte na tlačítko ,,Přihlaste se” a vyplňte formulář, který se objeví.

Přihlaste-se
Pro více informací o workshopu prosím zavolejte na číslo +420 603 400 520 nebo nás kontaktujte e-mailem na office@atriagroup.cz