Erickson hub

Erickson Hub je on-line znalostní databáze, která byla vytvořena s cílem poskytnout účastníkům tréninku potřebné materiály a zdroje pro integraci a obnovu znalostí získaných během tréninku “Umění a věda koučování”. Tato platforma také umožňuje komunikaci mezi účastníky a trenéry z celého světa.

Jsou dvě základní výhody používání Erickson HUB:

Businessman using laptop with tablet and pen on wooden table in coffee shop with a cup of coffee

1. Zdroje:
Šetří Váš čas při shromáždění a organizaci pracovního materialu. S Erickson HUB lze stáhnou pracovní material, kdykoliv budete chtít.

Old books on a wooden shelf.

2. Erickson společenství:
Postřednictvím Erickson HUB můžete rozšířit své znalosti při konverzaci s trenéry a účastníky tréninku z celého světa.

Zdroje

 

Erickson HUB je centrální místo pro stažení pracovního materiálu o koučování a proto umožňuje neustále Vám  posílat  nejnovější koučovací materiály. Místo posílání e-mailů s materiály, materiálům lze  přistoupit přes Erickson HUB.

Jakmile budete končit jednotlivé moduly, v ten moment budete  mít přístup k těmto materiálům na HUB. K získanému materiálu budete mít přístup celý rok.

Kromě materiálu týkajícího se obsahu, který jste se naučili během tréninku, budete mít přístup k  materiálům “Kroky k úspěchu”. Tyto materiály jsou navrženy tak, aby vám poskytly potřebné znalosti a nástroje začít svůj vlastní koučovácí podnik. V části “Kroky k úspěchu”, bude mít přístup k následujícím materiálům:

  • 3 video prezentace: Základy podnikání, prodeje a marketingu
  • 5 PDF průvodce: Facebook, Twitter, Linkedin, website a blog a co dále udělat?
  • 1 volitelný webinář měsíčně, kde dostanete odpověď na všechny vaše dotazy.
Erickson společenství

 

Erickson HUB zajišťuje obousměrnou komunikaci mezi Ericsson a účastníky. Každý vzdělávací modul má svůj vlastní prostor pro diskuzi, a tímto tuto komunikaci děláme relevantní, bez dalších dotazů. Kromě toho existují obecné fóra, na kterých  může být jednání na jakékoliv téma koučování. Zvláštní výhoda Erickson HUB je komunikace s trenéry a účastníky školení z celého světa.