Erickson hub

Erickson Hub je on-line znalostní databáze, která byla vytvořena s cílem poskytnout účastníkům tréninku potřebné materiály a zdroje pro integraci a obnovu znalostí získaných během tréninku “Umění a věda koučování”. Tato platforma také umožňuje komunikaci mezi účastníky a trenéry z celého světa.

Jsou dvě základní výhody používání Erickson HUB:

[ezcol_1third]

Businessman using laptop with tablet and pen on wooden table in coffee shop with a cup of coffee

[/ezcol_1third]

[ezcol_2third_end]

1. Zdroje:
Šetří Váš čas při shromáždění a organizaci pracovního materialu. S Erickson HUB lze stáhnou pracovní material, kdykoliv budete chtít.

[/ezcol_2third_end]

[ezcol_1third]

Old books on a wooden shelf.

[/ezcol_1third]

[ezcol_2third_end]

2. Erickson společenství:
Postřednictvím Erickson HUB můžete rozšířit své znalosti při konverzaci s trenéry a účastníky tréninku z celého světa.

[/ezcol_2third_end]

Zdroje

 

Erickson HUB je centrální místo pro stažení pracovního materiálu o koučování a proto umožňuje neustále Vám  posílat  nejnovější koučovací materiály. Místo posílání e-mailů s materiály, materiálům lze  přistoupit přes Erickson HUB.

Jakmile budete končit jednotlivé moduly, v ten moment budete  mít přístup k těmto materiálům na HUB. K získanému materiálu budete mít přístup celý rok.

Kromě materiálu týkajícího se obsahu, který jste se naučili během tréninku, budete mít přístup k  materiálům “Kroky k úspěchu”. Tyto materiály jsou navrženy tak, aby vám poskytly potřebné znalosti a nástroje začít svůj vlastní koučovácí podnik. V části “Kroky k úspěchu”, bude mít přístup k následujícím materiálům:

  • 3 video prezentace: Základy podnikání, prodeje a marketingu
  • 5 PDF průvodce: Facebook, Twitter, Linkedin, website a blog a co dále udělat?
  • 1 volitelný webinář měsíčně, kde dostanete odpověď na všechny vaše dotazy.
Erickson společenství

 

Erickson HUB zajišťuje obousměrnou komunikaci mezi Erickson Coaching International účastníky. Každý vzdělávací modul má svůj vlastní prostor pro diskuzi, a tímto tuto komunikaci děláme relevantní, bez dalších dotazů. Kromě toho existují obecné fóra, na kterých  může být jednání na jakékoliv téma koučování. Zvláštní výhoda Erickson HUB je komunikace s trenéry a účastníky školení z celého světa.