Trénink ,,Umění a věda koučování”

Další běh tréninku „Umění a věda koučování“ začínáme již na podzim! První modul se bude konat 21.9. – 24.9. 2017. Tento program je navržen tak, aby Vám umožnil dosáhnout mistrovství v koučování. Je ideální pro lídry, manažery a profesionály, kteří chtějí mít prospěch z koučovacích technik vyvinutých a osvědčených v praxi.

O tréninku


Kromě profesionálních trenérů je školení určeno lídrům a manažerům, kteří chtějí začlenit do svého portfolia jednu z nejefektivnějších metod pro rozvoj lidského potenciálu. Tento program vám umožní udělat první a nejdůležitější krok k úspěšné kariéře a také vám umožní stát se profesionálním koučem. Během tréninku se naučíte, jak pomoci svým klientům tím nejrychlejším a nejúčinnějším způsobem při dosahování požadovaných cílů.  Cílem školení je poskytnout účastníkům potřebnou teorii a praxi, aby do konce tréninku byli schopni kvalifikovaně provádět kompletní koučovací sezení a inspirovat klienty k tomu, aby si uvědomili nezbytné kroky k úspěchu.

erickson-professional-coach

Proč Erickson koučink?


40

Erickson College
má své pobočky ve
40 zemích světa.

40000 kouceva

V současně době existuje
více než 40 000 certifikovaných
koučů Erickson College.

icf

Tento program je
akreditovaný ICF
(International Coaching Federation)

poslednje

V Erickson College je 34
mezinárodních trenérů,
kteří vedou tréninky
po celém světě

Reference


I am generally very satisfied with the training. The content was very interesting, the trainers were really good, and logistics worked well. I hope that Erickson and Atria will continue collaborating and offering this amazing program in Czech Republic.
Ljubomir Karanovic - Director of Engineering, @ 4C Insights

 

 

Proč se zúčastnit tréniku ,,Umění a věda koučování”?


Trénink ,,Umění a věda koučování“ pro Vás bude jedinečný zážitek, uvádíme několik důvodů:

benefit-1

Trénink je vynikající přípravou na zahájení vlastního podnikání i v oblasti koučování.

rio

Peníze vložené do prvního vzdělávacího modulu se vám vrátí za 8 až 10 odkoučovaných schůzek.

benefit-7

Více než 80 % času je věnováno praktickému tréninku koučovacích technik.

benefit-á

Dozvíte se, jak klást efektivní otázky a rozvíjet motivaci.

primena-u-poslu

Zajistíte soulad s klienty či zaměstnanci prostřednictvím sledování a aktivního naslouchání.

benefit-í

Pomůžete klientům či zaměstnancům rozvíjet kreativitu a strategické myšlení.

Obsah tréninku:


Trénink je rozdělen do 4 čtyřdenních modulů a každý z modulů je zaměřen na jiný stupeň vývoje koučovacího projektu.

Modul I – Inspirace
Už jste někdy chtěli motivovat někoho k práci na určitém projektu? Cílem tohoto modulu je poskytnout účastníkům potřebnou teorii a praxi, aby bylo možné provádět kompletní sezení s koučem a inspirovat lidi k akci nezbytné k úspěchu. První modul zpracovává základní strukturu sezení s koučemí, stejně jako i principy koučinku zaměřeného na řešení. Tento modul lze dokončit i jako samostatný trénink.

Modul II – Implementace
Druhý modul se zaměřuje na aplikaci a rozvoj koučovacích dovedností. Tento modul Vám poskytne nový přístup ke strategiím, plánování, realizaci a řízení času. V tomto modulu se naučíte různé způsoby, kterými můžete pomoci klientovi odpovědět na otázku: ,,Jak můžu dosáhnout požadovaného cíle?“

Modul III – Integrace hodnot
Kolikrát jste již byli svědkem toho, že projekt začal stagnovat, i když jde podle předem daného plánu, tým má odborné znalosti, a přesto je na konci výsledek daleko menší než se očekávalo? Tento modul Vám dává možnost naučit se metody pro zvyšování povědomí o základních hodnotách klienta. Naučíte se, jak pomoci klientovi propojit tyto hodnoty s cíli, na kterých pracuje.

Modul IV – Dokončení a spokojenost
Čtvrtý modul je finální částí tohoto jedinečného a vzrušujícího cestování zaměřeného na vytvoření vlastního strategického úspěchu, vytvoření plánu a aplikaci koučinku do společnosti. Použitím získaných znalostí v praxi se účastníci setkají s podrobnostmi o koučinku zaměřeného na řešení, na jejichž formulaci a sběru dat se doktorka Marylin Atkinson věnovala posledních 30 let své práce.

Certifikát


,,Umění a věda o koučování“ je šesnáctidenní koučovací program Erickson College, akreditovaný největším světovým sdružením koučů ICF (International Coach Federation) a je jeden  z předních a nejvíce využívaných tréninkových programů na světě. Na konci tréninku mají účastníci  možnost stát se certifikovanými  profesionálními trenéry Erickson. Jako představitel Erickson College International v České republice, má společnost Atria Group licenci  na  programy v této oblasti.

goldenseal

Podmínky pro obdržení Certificate of Completion:


Účast na všech 4 modulech ,,Umění a věda koučování” (16ti denní trénink)
Absence povolena maximálně 1 den tréninku
Složení písemné zkoušky (test se vypňuje doma)
Splnění a nahrání 6 triád do Erickson HUBu, do kterého získáte přístup po absolvování prvního modulu

Podmínky pro obdržení certifikátu Erickson Professional Coach:


Certificate of Completion
Absolvování 25 koučovacích sezení orientovaných na výsledek s klienty, nelze započíst účastníky tréninku. Tato sezení mohou a nemusí být placená.
Nahrát a zaznamenat 3 audio záznámy Vašich 3 koučovacích sezení v mp3 formátu

Cena


Trénink ,,Umění a věda koučování” stojí 109.000 Kč bez DPH.

Přihlaste se hned!

office@atriagroup.cz
+ 420 603400520