O tréninku

Umění a věda koučování je program Erickson Coaching International. Tento program je navržen tak, aby Vám umožnil dosáhnout mistrovství v koučování. Je ideální pro lídry, manažery a profesionály, kteří chtějí mít prospěch z koučovacích technik vyvinutých a osvědčených v praxi.

Na konci tréninku mají účastníci  možnost stát se certifikovanými profesionálními trenéry Erickson a mohou používat koučovací nástroje v každodenní praxi a to buď jako trenér nebo využít koučink jako doplňkový komunikační nástroj.

U tohoto školení, účastníci získají potřebný počet hodin školení pro certifikaci Profesionálního certifikovaného kouče (PCC) v rámci Mezinárodní federace koučů (ICF). Zkušení  koučové  a mentoři, kteří mají víceletou zkušenost v této oblasti, uvádí, že po prvním modulu zvýšili efektivitu své práce a délku rozhovoru potřebnou k dosažení cílů snížili na polovinu.

Tréninkové techniky, strategie a nástroje Erickson jsou plně zaměřeny na cíl, a proto jsou velmi účinné!

Metodika koučování Erickson Vám umožní spouštět svůj kreativní potenciál, zvýšit práci s klienty do umělecké úrovně a mít jasnou představu o vědeckých studiích a praxi na které je založena.

Strukturovaný přístup koučování a zaměření na řešení jsou vynikající nástroje, které Vám umožní každý rozhovor vést s jasným cílem a měřitelným výsledkem. Koučování jako styl řízení pomáhá lidem najít větší uspokojení v práci, rozvíjet vůdcovský potenciál a najít větší shodu osobní a korporátní vize. Koučování uplatněné v oblasti podnikání umožňuje prohloubit znalosti o podnikatelské vize, posiluje týmového ducha, inspiruje a zvyšuje nadšení mezi zaměstnanci.

The Art & Science of Coaching pomáhá lidem a týmům propojit se, žít a pracovat z pozice hluboké motivace. Pokud se zamýšlíte nad otázkou jak zrychlit svůj pracovní úspěch, zlepšit kariéru nebo jak vyzdvihnout mimořádné kvality vašeho života a života jiných, pak je to trénink  právě pro Vás!

Účastníkům tréninku Erickson Coaching International poskytuje podporu i po dokončení tréninku. Přihlášením na on-line servis ,,Erickson HUB“ vedle nahrávek přednášek a koučinkových demonstrací dr.Marylin Atkinson, budete mít přístup i k následujícím materiálům:

  • 3 video prezentace: Základy podnikání, prodeje a marketingu
  • 5 PDF průvodce: Facebook, Twitter, Linkedin, website a blog a co dále udělat?
  • 1 volitelný webinář měsíčně, kde dostanete odpověď na všechny vaše dotazy.

Na trénink se můžete přihlásit:

[ezcol_1half]
email-1

office@ericksoncoaching.cz

[/ezcol_1half]

[ezcol_1half_end]

phone

+ 420 734 301 313

[/ezcol_1half_end]