Silvia Viola – trenérka 1. modulu tréninku ,,Umění a věda koučování”

Rádi bychom Vám představili Silvii Violu z Portugalska, trenérku, která vedla v Praze úplně 1. modul tréninku ,,The Art & Science of Coaching”.

Silvia Viola, povoláním právník, je více než 18 let  profesionální lektorka a členka Erickson Coaching International. Silvia začala budovat svou právnickou kariéru převážně se zaměřením na oblast duševního vlastnictví, padělání, ochrany práv a inovací, kde kreativita byla součástí její práce. Trénovala mladé právníky a pomáhala jim rozvíjet jejich dovednosti a vybudovat si vlastní podnikání. Tato práce se poté stala její inspirací k lidskému rozvoji, což ji nakonec přivedlo do úžasného světa koučování. Stala se advokátem pro rozvoj kreativity a inovace v Business and Talent.

Silvia je ICF akreditovaným koučem a registrovaným mentorem týmových podnikatelů. Silvia rovněž založila vlastní společnost ,,Beyond Bright Minds”, jejímž posláním je přinášet více kreativity a inovací do vzdělání a celoživotního učení, talent managementu, obchodu a životního prostředí. Silvia je bilinguální, pracuje jako trenér, kouč a mentor v portugalštině a angličtině.

Více informací o Silvii  ZDE.


The Art & Science of Coaching je šesnáctidenní koučovací program Erickson Coaching International, akreditovaný největším světovým sdružením koučů ICF (International Coach Federation) a je jeden z předních a nejvíce využívaných tréninkových programů na světě.

Již třetí běh tohoto tréninku jsme v Praze úspěšně ukončili a další začneme během roku 2019. Tento program je navržen tak, aby Vám umožnil dosáhnout mistrovství v koučování. Je ideální pro lídry, manažery a profesionály, kteří chtějí mít prospěch z koučovacích technik vyvinutých a osvědčených v praxi.

Na konci tréninku mají účastníci  možnost stát se certifikovanými  profesionálními trenéry Erickson.

Na trénink se můžete přihlásit telefonicky na + 420 734 301 313 nebo mailem office@ericksoncoaching.cz.