Koučinkové jaro 2017

Umění a věda koučování – využijte akci 1+1 zdarma na první modul

Chcete se stát profesionálním koučem či prohloubit vaše dosavadní znalosti v oblasti koučování? Program ,,Umění a věda koučování” je navržen tak, aby Vám umožnil dosáhnout mistrovství v koučování. Je ideální pro zájemce o koučink, kouče, lídry, manažery a profesionály, kteří chtějí mít prospěch z koučovacích technik vyvinutých a osvědčených v praxi. Na konci tréninku mají účastníci možnost stát se certifikovanými profesionálními trenéry Erickson College! Osvojené koučovací nástroje účastníci využívají v rámci své každodenní koučinkové praxe, či jako doplňkové komunikační nástroje. První modul tréninku začíná 1.6. 2017. Cena tréninku je 109 000 Kč bez DPH. Využijte akci 1+1 zdarma na první modul.

vice se dozvite zde

Deep Coaching s Marilyn Atkinson v Praze

Marilyn v Praze

Jedná se o program, který vám umožní, aby se vaše vnitřní sebepoznání posunulo na zcela novou úroveň. Deep Coaching vede k hlubokému uvědomění vašich cílů, a to pochází výhradně z vlastního pramene vnitřního učení. Třídenní trénink se koná 17.5.2017-20.5.2017 v Praze a přednášet bude Marilyn Atkinson osobně. Pokračuj ve zlepšování svých dovedností a získej 25 CCEU (12 z nich jsou ICF Core Competence). Cena tréninku je 29.000 Kč bez DPH. 

vice se dozvite zde

PCM Coach

PCM

Trénink PCM® Coach je určen profesionálním koučům a manažerům, kteří chtějí zlepšit své koučovací dovednosti a povznést kvalitu koučování na úplně novou úroveň. Trénink se bude konat 2.6. 2017 a je ideálním nástrojem, jak si vylepšit sadu svých koučovacích dovedností. Účastníci si z tréninku mimo jiné odnesou hodnocení své struktury osobnosti. Je důležité, že koučové, certifikovaní pro použití PCM, budou mít povolení klientům vydávat hodnocení (assessment) o jejich hluboké struktuře osobnosti. Cena tréninku je 59 000 Kč bez DPH.

vice se dozvite zde

Speciální cena pro více účastníků. Přijďte na trénink se svými kolegy či přáteli.
Pokud si zakoupíte dva kurzy zároveň, získáte na
každý kurz slevu 10%
PŘIHLASTE SE TELEFONICKY NEBO E-MAILEM

+ 420 603400520,
office@atriagroup.cz