Kontaktujte nás: 420 734 301 313
x
 • ENG CZ
 • Nyní
  sleva
  10%
  STAŇTE SE profesionálním KOUCEM
  The Art and Science of Coaching
  Další trénink začíná v Praze 14. března 2019
  Přihlaste se
  why
  Největší komunita koučů
  V současné době existuje více než 40 000 Erickson certifikovaných koučů.
  Mezinárodní zkušenosti
  Erickson Coaching International působí ve více než 40 zemích po celém světě.
  36 let tradice
  Naučíte se metody a techniky, které postupně vyvíjíme od roku 1980.
  Prvotřídní trenéři
  Erickson má 34 trenérů, kteří vedou tréninky po celém světě.
  Nejefektivnější koučinkové metodologie
  Vyvinuli jsme metodologii zaměřenou na výsledek, kterou můžete využít ve všech oblastech Vašeho života.
  ICF akreditace
  Tento program je akreditován ICF (International Coach Federation).
  Erickson Hub
  Získáte přístup ke všem materiálům a videím pro Váš dlouhodobý rozvoj.
  Aktualizace tréninku
  Každý rok vyvíjíme a přizpůsobujeme naše tréninky současným i budoucím trendům.
  why
  The Art and Science of Coaching

  Náš program „The Art and Science of Coaching“ je 16 denní trénink, který je rozdělen do čtyř různých čtyřdenních modulů. Každý z těchto 4 modulů se zaměřuje na jednu ze čtyř fází koučovacího procesu. Jedná se o tato 4 stádia: Inspirace, Implementace, Stanovení hodnot a Integrace. Po absolvování tohoto školení mají účastníci možnost být certifikováni jako profesionální Erickson koučové.

  Tento program Vám umožní udělat první a zároveň ten nejdůležitější krok směrem k Vaší úspěšné kariéře v oblasti firemního i osobního koučinku. Během tohoto programu se naučíte, jak můžete svým klientům poskytnout podporu při dosahování požadovaných výsledků, a to tím nejrychlejším a nejúčinnějším způsobem. Cílem výcviku je poskytnout účastníkům potřebnou teorii a praxi pro získání dovedností, které jim již na konci kurzu umožní vést plnohodnotné sezení s koučem a inspirovat klienty k vytvoření akčních kroků vedoucích k úspěchu.

  Trénink je přednášen v anglickém jazyce.

  ICF akreditovaný koučinkový trénink
  Tento trénink je ztělesněním tzv. „zlatého standardu“ největší asociace koučů – ICF. To znamená, že se jedná o jeden z nejlepších koučovacích programů ve světě.
  why
  Pioneering Solution-Focused
  Coach Training since 1980
  Staňte se profesionálním
  koučem.
  Připojte se ke komunitě
  více než 40 000
  koučů ve
  27 zemích světa.
  Dr. Marilyn Atkinson je zakladatelkou společnosti Erickson Coaching International a tvůrcem nejúčinnější koučovací metodologie na světě, metodologie zaměřené na výsledek. Jejím cílem je aktivně přispívat ke vzniku a k rozšiřování této filozofie.

  Mezinárodní federace koučů (ICF) se zaměřuje na podporu umění, vědy a praxe profesionálního koučování. Jedná se o největší světovou organizaci profesionálních koučů, která definuje vysoké profesní standardy, zajišťuje nezávislou certifikaci pro kouče a podporuje vytváření globální sítě certifikovaných profesionálních koučů. Jako největší globální organizace profesionálních koučů, dává ICF kredibilitu svým členům. ICF je zaměřena také na propojení svých členů s nástroji a prostředky, které jim umožní být úspěšnými ve své kariéře.

  Trénink je vynikající přípravou na zahájení vlastního podnikání i v oblasti koučování.

  Peníze vložené do prvního vzdělávacího modulu se vám vrátí za 8 až 10 odkoučovaných schůzek.

  Více než 80 % času je věnováno praktickému tréninku koučovacích technik.

  Dozvíte se, jak klást efektivní otázky a rozvíjet motivaci.

  Zajistíte soulad s klienty či zaměstnanci prostřednictvím sledování a aktivního naslouchání.

  Pomůžete klientům či zaměstnancům rozvíjet kreativitu a strategické myšlení.

  why
  Erickson Professional Coach Certificate

  Erickson koučinkový program „The Art and Science of Coaching“ je ICF (International Coach Federation) akreditovaný koučinkový program a je jedním z předních koučinkových programů na světě. Na konci tohoto tréninku mají účastníci možnost stát se Erickson certifikovanými profesionálními kouči.


  Podmínky nutné pro získání
  certifikátu „Erickson Professional Coach“
  Účast na všech 4 modulech tréninku
  The Art & Science of Coaching
  Splnění 6 triád (triády probíhají během
  tréninku v rámci Vaší tréninkové skupiny)
  Úspěšné splnění testu, který zakončuje každý modul tréninku
  Nahrát a zaslat 3 audio záznamy
  3 Vašich koučovacích sezení v mp3 formátu
  International Coach Federation akreditace
  ICF je v současnosti přední světovou organizací, která propaguje koučování nastavením vysokých profesionálních standardů, poskytováním nezávislé certifikace a budováním sítě akreditovaných koučů.

  ICF nabízí jediný celosvětově uznávaný, nezávislý program akreditace koučů. Certifikáty ICF jsou uděleny profesionálním koučům, kteří splnili přísné požadavky na vzdělání a praxi a prokázali důkladné pochopení koučovacích kompetencí, které stanují standard v této profesi. Dosažení akreditace prostřednictvím ICF znamená, že se kouč zavazuje k bezúhonnosti, oddanosti ke svým klientům a k mistrovskému ovládnutí koučovacích dovedností.

  ICF nabízí tři akreditační stupně:
  Associate Certified Coach (ACC)
  Professional Certified Coach (PCC)
  Master Certified Coach (MCC)

  The Art & Science of Coaching je ICF akreditovaný koučovací program, který splňuje standardy ICF. Více informací o akreditačním procesu najdete na www.ericksoncoaching.cz

  why
  Modul I
  14. - 17. 3. 2019
  Modul II
  April 2019
  Modul III
  May 2019
  Modul IV
  June 2019
  Proč
  jsem si
  vybral(a) The Art &
  Science of
  Coaching

  „Kromě toho, že jsme se naučili velmi cenné koučovací techniky, oceňuji můj osobní prospěch z praktikování těchto technik v triádách. Trénink nám poskytl i přidanou hodnotu v tom, že jsme byli koučováni ostatními ve skupině, což mi pomohlo v mé vlastní cestě za sny a cíli. Přístup koučů je velmi inspirativní. Otevřel se mi svět příležitostí a měřitelných výsledků.“ Eva L.

  „Erickson tréning mi pomohol pochopiť, že vynikajúci koučing vzniká „správnym namiešaním“ vedy a umenia. Veľkým zážitkom pre mňa bolo ako som postupne (modul po module) objavoval a prakticky si overoval, ako a prečo koučing naozaj funguje. Tento tréning odporúčam vám všetkých, ktorí sa chcete stať koučom, ktorý vie pomôcť svojim klientom, (znovu) objaviť ich sny a krok za krokom ich premeniť na skutočnosť.“ Lukáš Š.

  „Toto profesionálně vedené školení se mi moc líbilo. Zvláště atmosféra byla velmi podporující. I když již jsem dobře vyškoleným koučem, školení mi umožnilo zlepšení mých dovedností.“ Manfred R.

  „Vynikající kurz. Hodně jsem se toho naučila, užila si spoustu zábavy a získávám stále více a více sebejistoty v oblasti koučování. Miluji tento program a jsem překvapena hloubkou témat, které pomáhají klientům. Zjistila jsem, že každá věta, kterou Marilyn pronese, je plná informací.“ Wendy M.

  „Trénink s Erickson Coaching International mi pomohl nejen v mém profesionálním životě, ale také zlepšil komunikaci v mém osobním životě tím, že posílil mé posluchačské a komunikační dovednosti, zvláště pak s mým náctiletým synem. Oceňuji kvalitu a zkušenosti našich trenérů. Trénink byl na jednu stranu intenzivní, ale na druhou stranu i zábavný. Přidanou hodnotou byl čas, který jsme strávili společně s našimi kolegy, který posílil našeho týmového ducha.“ Miriam K.

  Proč
  jsem si
  vybral(a)
  The Art &
  Science of
  Coaching
  why
  Přihlaste se
  a staňte se
  profesionálním
  koučem
  Přihlaste se do 14. 2. 2019 a získejte slevu 10 %.
  Přihlaste se
  Kontaktujte nás
  420 734 301 313
  Pro více informací nám pošlete svůj dotaz
  Vaše jméno a příjmení*
  Váš e-mail*
  Vaše telefonní číslo*
  Zpráva*
  x
  Vaše jméno a příjmení*
  Váš e-mail*
  Vaše telefonní číslo*
  x